Оплата та доставка

Оплата по Україні

Оплата замовлення здійснюється перерахуванням коштів на карту або на розрахунковий рахунок Приватбанку. Є можливість оплатити замовлення онлайн, вибравши відповідний пункт при оформленні замовлення.
Можлива оплата післяплатою відповідно до тарифів Нової пошти  при попередній оплаті в розмірі 100 грн (тільки для роздрібних покупців).

Термін оплати 1 день з моменту відправки рахунку.
Термін доставки: від 1 до 5 днів. Відправки здійснюються після 17.00. Після відправки замовлення ми повідомимо Вам номер накладної (ТТН) листом або смс на Ваш номер телефону.

Оплативши товар, повідомте час і суму оплати на зазначені номери телефонів (Viber, Telegram, WhatsApp) або на пошту ✉ e-mail: itelle.com.ua@gmail.com.

Доставка по Україні

Всі замовлення відправляються одним з найнадійніших перевізників - транспортною компанією Нова Пошта. Переваги такої доставки в тому, що Ви можете вибрати відділення максимально близько до вашого офісу чи будинку. Відправка замовлення відбувається від 1 до 5 днів. Винятком є ​​п'ятниця - в ці дні відправок немає. 

Для оптових покупців, а також дропшиперів - доставка оплачується одержувачем в обидві сторони.

Для роздрібних клієнтів за замовлення від 799 грн. - доставка БЕЗКОШТОВНО (* крім товарів придбаних в розділі "Sale" та під час акційних пропозицій).

У разі повернення доставка оплачується покупцем в обидві сторони.

Доставка в інші країни

З приводу оплати та доставки замовлень закордон уточнюйте у менеджера будь-яким зручним способом +38 063 079 87 75 Viber / Whats App / Telegram.


Для оптових покупців - доставка оплачується одержувачем.

Для роздрібних клієнтів - доставка БЕЗКОШТОВНО (* крім товарів з розділу Sale).

У разі повернення доставка оплачується покупцем.

Доставка в інші країни

З приводу оплати та доставки замовлень закордон уточнюйте у менеджера будь-яким зручним способом +38 063 079 87 75 Viber / Whats App / Telegram