Оплата та доставка

Оплата по Україні

Оплата замовлення здійснюється перерахуванням коштів на карту або на розрахунковий рахунок Приватбанку. Є можливість оплатити замовлення онлайн, вибравши відповідний пункт при оформленні замовлення.
Можлива оплата післяплатою відповідно до тарифів Нової пошти при обов'язкову передоплату в розмірі 100 грн (тільки для роздрібних покупців).
Якщо клієнт вніс суму передоплати 100 грн і замовив товар на суму більше ніж 500 грн, сума накладеного платежу буде менше на 100 грн, також віднімається сума доставки. Якщо клієнт відмовляється від замовлення на пошті і повертає товар, то на нього лягає сума за доставку в обидві сторони.

Термін оплати 3 дні з моменту відправки рахунку.
Для відправки Вашого замовлення день в день грошові кошти мають надійти на наш рахунок до 14-00 (в суботу до 13-00).

Оплативши послугу, повідомте час і суму оплати на зазначені номери телефонів або на пошту ✉ e-mail: itelle.com.ua@gmail.com .

Доставка по Україні

Всі замовлення відправляються одним з найнадійніших перевізників - транспортною компанією Нова Пошта. Переваги такої доставки в тому, що Ви можете вибрати відділення максимально близьке до вашого офісу або будинку. Відправка замовлення відбувається щодня, всі замовлення, оплачені до 14:00 відправляються по Україні в той же день. Винятком є п'ятниця і неділя - в ці дні відправки немає. Термін доставки: від 3 до 5 днів.

Для оптових покупців, а також дропшіпперов - доставка оплачується одержувачем.

Для роздрібних клієнтів за замовлення від 500 грн. - доставка БЕЗКОШТОВНО (* крім товарів придбаних в розділі "Sale").

У разі повернення доставка оплачується покупцем.

Доставка в інші країни

З приводу оплати та доставки замовлень закордон уточнюйте у менеджера будь-яким зручним способом +38 063 079 87 75 Viber / Whats App / Telegram.


Для оптових покупців - доставка оплачується одержувачем.

Для роздрібних клієнтів - доставка БЕЗКОШТОВНО (* крім товарів з розділу Sale).

У разі повернення доставка оплачується покупцем.

Доставка в інші країни

З приводу оплати та доставки замовлень закордон уточнюйте у менеджера будь-яким зручним способом +38 063 079 87 75 Viber / Whats App / Telegram